Produkty
Výrobca CBD Vape Classic Jednorazové 2G CBD Vape pero
1. Nádrž: 1ml / 2.0ml 2. Odpor: 1,4±0.1Ω 3. Nasávanie oleja: 4 otvory 1,9mm každý 4. Batéria: 350mAh (nabíjanie cez USB) 5. Rozmery: 22,3*10,7*101mm 6. Čistá hmotnosť:22g 7.Napätie:3,3V-3,7V-4,2V
Funkcia
Výrobca CBD Vape Classic Jednorazové 2G CBD Vape pero
Pre viac podrobností, prosím, neváhajte kontaktovaťWhatsApp:+86 15986647278
1. Parameter
1. Nádržka: 1 ml/2.{3}}ml
2. Odpor: 1,4±0,1Ω
3. Nasávanie oleja: 4 otvory po 1,9 mm
4. Batéria: 350 mAh (nabíjanie cez USB)
5. Rozmery: 22,3*10,7*101mm
6. Čistá hmotnosť: 22 g
7. Napätie:3,3V-3,7V-4,2V
2. Funkcia:
1. Aktivovaný nádych, Keramické vyhrievacie teleso
2. Viditeľné okno, tvar je možné prispôsobiť
3. Rýchle a jednoduché horné plnenie
4. Technológia dvoch vzduchových kanálov
5. Prispôsobenie farby, nálepka/Dokončenie pečenia
6. Spodné nabíjanie USBC








Hot Tags: Čína prispôsobená prázdna 2ml hhc živá živica na jedno použitie výrobcovia, dodávatelia - továreň priamy veľkoobchod, Čína Čína prispôsobená prázdna 2ml hhc živá živica na jednorazové vape výrobcovia, dodávatelia - továrni priami veľkoobchodní dodávatelia, továreň, vapur dobíjacie, kupón na chladný vánok, canna prísady do energetických nápojov, nenikotínové vape perá, bezolejové potravinárske príchute, parné oleje
| GZ-20Parameter | |
| Veľkosť (D x Š x V) | 10,7 x 22,3 x 101 mm |
| Cista hmotnost | 21g |
| Objem | 2.{1}ml |
| Otvor na nasávanie oleja | 4 otvory, veľkosť otvoru 1,6 mm (vlastná veľkosť otvoru) |
| Kapacita | 350 mAh |
| Odolnosť kazety | 1,4±0,1 ohm |
| Materiál | 1.hliníkový výrobok 2.vlastné farby |
| Funkcia | 1.Keramické vykurovacie teleso 2. Upravte napätie Zelená - 3.3V Modrá - 3.7V Červená - 4.2V 3. Ovládanie pomocou tlačidiel: zapnutie/vypnutie, predhrievanie a nastavenie napätia 4. Viditeľné okno, nádych aktivovaný 5. Spodné nabíjanie USBC |
| Balíček | 40 kusov tela kazety v každom zásobníku Balené v krabici |
Hot Tags: Čína prispôsobená prázdna 2ml hhc živá živica jednorazoví výrobcovia, dodávatelia - továreň priamy veľkoobchod2024, Čína čína prispôsobená prázdna 2ml hhc živá živica jednorazoví výrobcovia, dodávatelia - továreň priamo veľkoobchodní dodávatelia2024, továreň, Cbd Vape Tank, prírodná úľava od úzkosti, e džús bez nikotínu, Premium Thc Cartridge Choices, vape perá na vosk, súpravy pier ontario
Populárne Tagy: Výrobca cbd vape klasické jednorazové 2g cbd vape pero, Čína cbd vape výrobca klasické jednorazové 2g cbd vape pero dodávatelia, továreň, najnovšia elektronická cigareta, CBD VAPE Mesačný výstup, struk spera s obrazovkou, CBD kazeta na ďalší predaj, CBD extrakt kazety, náustok
Tiež sa vám môže páčiť
ViacNajlepšie jednorazové vape
ViacNáplň do pera Thc Cbd Vape
ViacHorúce predajné ľahké luxusné zlaté pokovovanie kože...
ViacTovárenská dodávka Lacná cena 1G/2G prázdne perá na ...
ViacNOVÝ TRENDOVÝ DUAL COIL CBD/THC/HHC VAPE BOX MOD
ViacVeľkoobchodná kapacita 1 ml prázdna elektronická cig...
Zaslať požiadavku




