Produkty

AZ 2025 New GT10+ Manuálny/automatický stroj na plnenie oleja CBD/THC pre predvalky/jednorazové vapky
1. Nádrž: 1.0ml 2. Odpor: 1,3±0.1Ω 3. Nasávanie oleja: 4 otvory 1,6mm 4. Batéria: 350mAh (nabíjanie cez USB) 5. Rozmery: 10*19,9 *89,3 mm 6. Čistá hmotnosť: 21,4 g 7. Napätie: 3,6 V
Funkcia
Nemecko predávané za horúca vysokokvalitné 1ml/2ml dobíjacie jednorazové vape zariadenie pre CBD/HHC olej
Ak máte záujem a chcete získať vzorku na testovanie, kontaktujte násWhatsApp:+86 13631638029
Mimochodom, navrhujeme a predávame aj plniaci stroj cbd, plniaci stroj GT10 flex je veľmi populárny a má vysokú mieru spätného nákupu v USA




Priložený súbor
| Položka | Parametre plniaceho stroja |
| Vstupné napätie | 100 V |
| Vstupný výkon | 1500 W |
| Účinnosť vstrekovania | 800~1600ks/h 2000ks/h pre predvalky |
| Rýchlosť vstrekovania | Nastaviteľná rýchlosť 9 stupňov |
| Objem nádoby | 1200 ml |
| Rozsah plnenia | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Presnosť | +/-0,01 ml |
| Teplota vstrekovača a nádoby | 77 - 194 F |
| Prevádzka | Automatické plnenie / Manuálne plnenie |
| Veľkosť | Platforma: 76 * 63 * 56 cm Hlavný stroj: 58 * 71 * 58 cm |
| Hrubá hmotnosť | 28+56 kg |
| Oblek pre | Olej, tekutina, šťava atď |
| Aplikácia | Jednorazové pero, kapsuly, injekčné striekačky atď. |
2. Vlastnosti
1. Vysoká účinnosť plnenia vo výrobe.
2. Veľmi jednoduché použitie, umývanie a čistenie.
3. S funkciou ohrevu pre hustú tekutinu.
4. Rozsah plnenia: 0.05-9,99 ml
5. Rýchlosť plnenia: 800-1600ks
3. O nás
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionálny výrobca hardvérových produktov, máme viac ako 10 rokov skúseností s výrobou rôznych elektronických produktov a plniacich strojov. Všetky naše produkty sú kvalitné a za atraktívne ceny. Máme vynikajúci tím výskumu a vývoja na vývoj nových produktov a riešenie problémov s produktmi. Náš produkt získal dobrú povesť od všetkých našich zákazníkov. Existuje viac ako 300 skúsených pracovníkov z výrobného tímu, ktorí nás podporujú, aby sme včas splnili všetky objednávky našich klientov. Verili sme, že náš tím bude v blízkej budúcnosti väčší a silnejší. Vitajte klientov z celého sveta, aby nás navštívili.
4. Často kladené otázky
Q1: V ktorom meste si? ako sa dostanem do vašej továrne? Ste obchodná spoločnosť alebo továreň?
A1: Sme v Dongguan, Guangdong. Hodinu a pol jazdy od Shenzenu. Sme továreň. Výroba hlavne tekutých plniacich strojov, vozíkov, zariadení a príslušných produktov
Pre plniaci stroj ponúkame miestny servis pre výučbu a opravu v USA.
Q2: Aký je váš čas doručenia?
Odpoveď 2: Zvyčajne 15 dní na dokončenie stroja, 10-12 dní na odoslanie
Q3: Ako nainštalovať svoje stroje, keď prídu?
A3: Máme videá, ktoré vám ukážu, ako nastaviť, ako používať, zbierať zvyšný olej, umývať a čistiť.
V prípade potreby môžeme uskutočniť videohovor, aby sme vám ukázali, ako nastaviť, ako používať, čistiť a riešiť problémy.
Q4: Aká je vaša záruka?
A4: Máme jednoročnú záruku a celoživotnú technickú podporu. Náš servis zahŕňa aj údržbu strojov.
Q5: Aký je váš platobný termín?
A5: 100% platba pred odoslaním za stroj.
Navrhujeme a vyrábame hlavne jednorazové výpary a zabezpečujeme objednávky OEM a OEM pre klientov a máme vlastného inžiniera, ktorý môže pomôcť klientovi vyvinúť nové zariadenia alebo stroj. Ak máte nejaké plány na vapy alebo nastavenie výrobných liniek, kontaktujte nás, podporíme vás, aby ste to dosiahli.
Nižšie sú uvedené niektoré z našich vlastných súkromných jednorazových výparov, môžeme vytvoriť váš dizajn s rôznym spracovaním a môžete tiež zmeniť tvar okna, ak chcete, môžeme vám vyrobiť aj obal, neváhajte kontaktovať WhatsApp{ {0}}

Populárne Tagy: az 2025 nový gt10+ manuálny / automatický cbd/thc olejový plniaci stroj pre predvalky/jednorazové vapy, Čína az 2025 nový gt10+ manuálny / automatický cbd/thc olejový plniaci stroj pre predvalky/ dodávatelia jednorazových výparov, továreň, najobľúbenejšie príchute pary, Začalo sa zdola španielčina, CBD vape pero ODM, balenie, kampaň FDA proti fajčeniu, prestaňte fajčiť London Ontario
Tiež sa vám môže páčiť
ViacPriamy predaj v továrni – stroj na plnenie troch rôz...
ViacČína Hhc Thc olejový plniaci stroj Vysoko precízny 5...
ViacUSA Hotsale Auto 510 Cartridge Destilácia hustej ole...
ViacVeľkoobchod GT33 Plnoautomatický 510 jednorazový Vap...
ViacGT33 Automatický CBD/THC/HHC stroj na jednorazové pl...
ViacVysokorýchlostný automatický predvalcovací stroj na ...
Zaslať požiadavku
