Produkty

Veľkoobchodný Green Time 1.{1}
Jednorazové vape zariadenie Green Time CBD je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá diskrétny a výkonný vape. Je vybavený keramickou cievkou a viacerými možnosťami kapacity kvapaliny, aby vyhovoval vašim potrebám.
Funkcia
Veľkoobchodný Green Time 1.{1}{1}} Továreň na jednorazové Vape zariadenia s kapacitou 350 mAh CBD a výrobcovia
| Parameter | |
| Veľkosť (D x Š x V) | 19,9 x 10 x 89,3 mm |
| Cista hmotnost | 21.1g |
| Objem | 1.{1}ml |
| Otvor na nasávanie oleja | 4 otvory, veľkosť otvoru 1,6 mm (vlastná veľkosť otvoru) |
| Kapacita | 350 mAh |
| Odolnosť kazety | Keramická cievka 1,3 ohm |
| Materiál | PCTG s nehrdzavejúcou oceľou |
| Nabíjanie | USBC nabíjanie |
| Funkcia | 1. Aktivovaný nádych, Keramické vyhrievacie teleso 2. Viditeľné okno, tvar je možné prispôsobiť 3. Rýchle a jednoduché horné plnenie 4. Technológia dvoch vzduchových kanálov 5. Prispôsobenie farby, nálepka/Dokončenie pečenia 6. Spodné nabíjanie USBC |
Ak máte záujem vyskúšať, kontaktujte násLisa. WhatsApp:+86 13631638029 E-mail:sales06@greentime.com.cn








Hot Tags: veľkoobchodný zelený čas 1.{1} Môže Cbd vape pomôcť prestať fajčiť, cbd eliquid, bezolejové potravinárske arómy, parný olej, šťavy na úzkosť
Hot Tags: 2024 veľkoobchodný zelený čas 1.0ml 350mah cbd továreň na jednorazové výparníky, Čína 2024veľkoobchodný zelený čas 1,0ml 350mah cbd jednorazové výparníky továrenskí dodávatelia, továreň, štartovacia súprava na parné perá, cigarety s výparníkom , jednorazové kapsuly, vaporizéry ecigs, vape ecig, vaporizéry na trávu
Populárne Tagy: veľkoobchodný zelený čas 1.0ml 350 továreň na jednorazové vape zariadenia mAh cbd, Čína veľkoobchodný zelený čas 1,0 ml dodávatelia továrne na jednorazové vape zariadenia 350 mAh cbd, továreň, Nič pod tmelom, Mct olie kúpiť Holland Barrett, pult displej vape podložky, 510 veľkoobchodný vozík CBD, Najlepšie pero na olej, pary Mods pre začiatočníkov
Tiež sa vám môže páčiť
ViacOriginálne dizajnové prázdne CBD vape pero
ViacFunkcia predhrievania Prázdna 3ml jednorazová vapka ...
Viac3-v{1}} jednorazovej vape s tlačidlom
Viac2024 Živé Vape Pen HHC Jednorazové
ViacVeľkoobchod s príchuťami 2 v 1 Jednorazové pero na c...
Viac2024 TRENDING 2 GRAMY 3 V 1 CBD/THC/HHC/ DESTILÁTNA ...
Zaslať požiadavku
