Produkty

THC HHC Jednorazová vapka pre hustý olejový odparovač Pen-E-cigareta Výrobca Čína
1ml delta8,THC,HHC na jedno použitie,neupcháva sa pre hustý olej.
Vybavený najobľúbenejším nabíjacím portom Type-C, stabilnejším a rýchlejším
Funkcia
THC HHC Jednorazová vapa pre odparovač hustého oleja Pen-E-cigarette Výrobca Čína
Zrodilo sa pre Delta8/THC/HHC. Používa saduálne vzduchové kanály. Ak je váš olej veľmi hustý, pomôže vám predísť upchávaniu a je vybavený keramickou vykurovacou špirálou s najlepšou pórovitosťou, vďaka ktorej bude váš olej veľmi chutný. Pri použití stačí inhalovať a užívať si. Je to tak, nie je tu žiadne hranie s batériou alebo dokonca zapnutie zariadenia. Detekuje, kedy sa nadýchnete a okamžite zahreje CBD olej na paru. Ak je to prvýkrát, začnite s malými a kontrolovanými ťahmi.
Viac ako čokoľvek iné je použitie týchto jednorazových pier na cigarety celkom jednoduché. Pre spotrebiteľov tu nie je žiadna nádrž na naplnenie a žiadny neporiadok – stačí sa nadýchnuť a výhody Delta 8 THC/CBD oleja/CBD Eliquid naplnia vaše telo. Mimochodom, je to jednoduché a pohodlné miestne plnenie tohto zariadenia. Môžeme tiež prispôsobiť vaše produkty podľa vašich potrieb. Pre viac informácií kontaktujte Lisu.WhatsApp: 86 17369498729 ;E-mail: sales18@greentime.com.cn

|
|
|

| Parameter V10 CBD na jednorazové vape | |
| Typ | Dobíjacie jednorazové |
| Veľkosť | 19,9 x 10 x 89,3 mm |
| Cista hmotnost | 21.1g |
| Kapacita batérie | 350 mAh |
| Kapacita nádrže | 1 ml |
| Výstupné napätie | 3.6V |
| Odpor | 1.3Ω |
| Aktivácia | Aktivovaný nádych |
| Nasávací otvor | 4 * 1,6 mm veľkosť otvoru (vlastná veľkosť otvoru) |
| Materiál nádrže | Nerezová oceľ s PCTG |
| Materiál cievky | Keramická cievka |
| Povrchová úprava puzdra | Pogumovaná matná farba (soft touch), Samolepky |
| Nabíjací port | Typ C-USB |
Životnosť batérie je vysoká, takže je pravdepodobné, že vám dôjde CBD skôr, ako bude potrebné opätovné nabitie. Ak zariadenie potrebuje nabíjanie, zapojte ho do kábla typu c-USB.
Ako ho naplniť?
1.Vyberte zariadenie z krabice;
2. Naplňte horné plniace otvory;
3. Pevne stlačte náustok do 10 sekúnd po naplnení;
4. Čakanie 5 minút si to užite

Populárne Tagy: thc hhc jednorazová vape pre odparovač hustej olejovej pero-e-cigaretový výrobca Čína, Čína thc hhc jednorazová vape pre hustú olejovú odparovačku pero-e-cigaretový výrobca čína dodávatelia, továreň, hromadná výroba, B2B POD VAPE OBJEDNÁVKA, globálny dodávkový vape modul, v štýle boxu pod vape, pod vape export, konštrukčný dizajn
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku


