Produkty

CBD Vape pre energiu
Veľkosť: 19,9*8,8*89 mm
Objem:1.{1}}ml
Kapacita: 300 mAh
Odpor kazety: 1,3±0,1 ohm (dostupný prispôsobený odpor)
Funkcia: aktivovaný vdychovaním / kožený povlak
Funkcia
VPD10-T
| Veľkosť (D x Š x V) | 19,9 x 8,8 x 89 mm |
| Objem | 1.{1}ml |
| Otvor na nasávanie oleja | 4 otvory, veľkosť otvoru 1,6 mm (vlastná veľkosť otvoru) |
| Kapacita | 300 mAh |
| Odolnosť kazety | 1,3±0,1 ohm (dostupný prispôsobený odpor) |
| Materiál | 1.hliníkový výrobok 2.vlastné farby |
| Funkcia | Aktivovaný nádych Kožený náter |
| Čiapka | Krytka micro USB |
| Balíček | 50 kusov/škatuľka |
| Veľkosť (balenie) | 175 * 130 * 115 mm |


Vitajte na dotaze
E-mail: sales14@greentime.com.cn
WhatsApp: plus 86 17769426473
Populárne Tagy: cbd vape pre energiu, Vape pod nízke náklady na prepravu, priechod, rýchle dodanie vape pod, Vzduchový senzor, Nic Salt kompatibilný s modulou, číry parný modul
Dvojica:
Ďalšie:
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku
