Produkty
Ručný poloautomatický 510 vozík CBD stroj na plnenie hrubých olejových vape kaziet
Vysoko presný plniaci a vstrekovací stroj GT 10
Vstupné napätie: 100V
Účinnosť vstrekovania: 1000~2000ks/h
Objem nádoby: 550 ml
Rozsah plnenia: 0,03 ml - 9,99 ml
Presnosť: +/-0,01 ml
Funkcia
Popis plniaceho stroja
Ručný poloautomatický 510 vozík CBD stroj na plnenie hrubých olejových vape kaziet



Parameter stroja
| Položka | Parameter stroja |
| Vstupné napätie | 100 V |
| Vstupný výkon | 200 W |
| Účinnosť vstrekovania | 800~2000 ks/h |
| Rýchlosť vstrekovania | Nastaviteľná rýchlosť 10 stupňov |
| Objem nádoby | 550 ml |
| Rozsah plnenia | 0,5 ml - 10ml |
| Presnosť | +/-0,01 ml |
| Teplota vstrekovača a nádoby | 77 - 194 F |
| Modul vstrekovača | Odnímateľné a vymeniteľné |
| Prevádzka | Poloautomatický |
| Veľkosť | 44 cm (D) * 44 cm (V) * 28 cm (Š) |
| Cista hmotnost | 22,5 kg |
| Oblek pre | Olej, tekutina, šťava atď |
| Aplikácia | Náplň, kapsuly, injekčná striekačka atď. |
Ukážka plnenia





Spätná väzba od zákazníka


O nás
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd, založená v roku 2010, je profesionálny výrobca strojov. Náš tím plniacich strojov pozostáva z inžinierov s bohatými skúsenosťami. Máme vynikajúce schopnosti a silný výskum, neustále zlepšujeme a inovujeme plniaci stroj, ktorý nám umožňuje zaručiť spokojnosť zákazníka.


Služba OEM/ODM:
1, Prispôsobte svoje logo v stroji alebo balení atď.;
2, funkčný dizajn, redizajn produktov zo vzhľadu, funkcie a vnútornej štruktúry.
Zabezpečenie kvality:
1, prísny systém kontroly kvality, zaisťuje najlepšiu kvalitu od výroby po dodanie;
2, Produkty prešli certifikáciou CE RoHS FCC a sú veľmi oceňované na rôznych trhoch
na celom svete
Rýchla donáška:
1,Vzorová objednávka môže byť odoslaná do 3-6 dní;
2,Hromadná objednávka bude odoslaná do 10-15 dní.
FAQ
Q1: Ste obchodná spoločnosť alebo továreň?
A1: Sme továreň so sídlom v Dongguan, Čína. Vyrába hlavne stroj na plnenie tekutín, vozíky, zariadenia a príslušný produkt. Vitajte na návšteve!
Q2: Prečo sú vaše ceny vyššie ako ostatné?
A2: Ponúkame kvalitnejšie stroje (vysoká produktivita a presnosť) a miestne služby pre výučbu a opravu v USA.
Q3: Aký je váš čas doručenia?
Odpoveď 3: Zvyčajne 7 dní na dokončenie stroja, 10-12 dní na odoslanie
Q4: Ako nainštalovať svoje stroje, keď prídu?
Odpoveď 4: Máme podrobné video pokyny na inštaláciu a 24-hodinovú online komunikáciu so zákazníckym servisom alebo navštívte vašu továreň a získajte osobné pokyny.
Q5: Aká je vaša záruka?
A5: Máme jednoročnú záruku a celoživotnú technickú podporu. Náš servis zahŕňa aj údržbu strojov.
Q6: Aký je váš platobný termín?
A6: 30% T / T vopred ako záloha, zostatok by mal byť zaplatený pred odoslaním.
Populárne Tagy: ručný poloautomatický 510 košík cbd cbd jednorazový stroj na plnenie olejových kaziet, Čína ručný poloautomatický 510 košík cbd dodávatelia stroja na plnenie silných olejových kvapalín cbd na jednorazové vape pero, továreň, nebezpečenstvo fajčenia faktov, prestaňte fajčiť a začnite vaping, Účinky fajčenia tabaku, CBD extrakt kazety, Výrobný proces CBD CART, dlhý trvanlivý život
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



